Ürün İade Şartları

Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir. Ürün iadesi yapılırken anlaşmamız olan kargo firması ile tarafımıza iletilmelidir.

Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

· Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,

· Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler,

· Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler,

Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

Ürün Değişimi

Aldığınız ürün ‘hasarlı’ ya da ambalajı ‘deforme’ ise bunun için ‘Kargo Hasar Tespit Tutanağı’ ya da ürününüzün MNG Kargo firması yetkilisi tarafından hazırlanan ‘Hasar Raporu’ ile iletilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ürününüz için yapacağınız ‘hasar bildirimi’ kabul edilmeyecektir.

Yanlış ürünün iadesi ya da değişimi için iade/değişim talebinizin yer aldığı bir notu ürün ile birlikte MNG Kargo aracılığıyla tarafımıza iletmeniz gerekmektedir.